Cashback až 5% z Aliexpressu?

Ano, je to možné. Web PlnáPeněženka.cz nabízí cashback z nákupů na eshopech. Jako člověk, který se zajímá o bastlení určitě už nakoupil nějaké součástky nebo moduly na Aliexpressu. V tomto článku Vám napovím, jak při těchto nákupech skutečně ušetřit.

cashback

Už jsme slyšeli pojem cashback? Doslovným překladem je to „peníze zpět„, které Vám poskytne portál PlnáPeněženka.cz zpět na účet za zprostředkování nákupu. Dnešní doba tomuto stylu nakupování vyloženě přeje a tento cashbackový portál využívá už přes 670.000 uživatelů v České Republice. Aktuálně je do programu zařazeno přes 500 eshopů (Booking, Aliexpress, Banggood, About you, …).

Následně si ukážeme reálná čísla, které mám ze svých nákupů. PlnáPeněženka.cz používám od začátku roku 2019, od té doby mám vyplaceno 1.146 Kč za utracených 28.242 Kč, což dělá přesně 4,05% cashback. Vyplatit peníze lze vždy po dosažení 200 Kč, navíc za první 3 nákupy dostanete bonus 60 Kč, takže první výplata přijde brzy. Při nákupu je pouze nutné na dotyčnou stránku „jít“ přes web plné peněženky. Na titulní stránce vyberete obchod a kliknete na „Nakoupit s cashbackem„, následně Vám web přesměruje na stránky obchodu a je hotovo.

peníze zpět

Pokud se rozhodnete pro registraci na tomto portálu, využijte odkaz uvedený níže. Z registrace budu mít malou provizi a to výrazně napomůže kvalitnímu běhu této webové stránky.

Registrace na PlnáPeněženka.cz

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*