Hobby Elektro Elektronické konstrukce
Kontakt

Web Hobby Elektro vznikl roku 2013 a jeho hlavním cílem je propagace a rozvoj elektroniky. Snažíme se přinášet zajímavé konstrukce a novinky do světa elektroniky. Návštěvníci často využívají naše diskuzní fórum, kde je možnost zkonzultovat problém s odborníky nebo dalšími návštěvníky.

V případě jakéhokoli dotazu, objednávky nebo nahlášení chyby nás neváhejte kontaktovat na email info@hobbyelektro.eu, za každou připomínku budeme rádi.

Kontaktní osoba:
Adam Blažek
Budějovická 3072
390 02 Tábor
IČ: 04754891
DIČ: neplátce DPH
Bankovní spojení: 1019570462/6100

Obchodní podmínky

Objednávka zboží:
Zboží můžete objednávat pouze e-mailem, telefon slouží pouze pro informativní účely. Zboží expedujeme do dvou dnů, pokud není dostupné, tak výroba trvá až 3 týdny. Poštovné je účtováno dle platného ceníku České pošty. Minimální cena objednávky je 100 Kč.

Cena poštovného při platbě předem je 60 Kč, při platbě na dobírku je 100 Kč. Na Slovensko zasíláme pouze po platbě předem, cena poštovného je 100 Kč.

Záruka:
Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců dle obchodního zákoníku. Záruka se nevztahuje na poškození neodborným zásahem do elektronické a mechanické části. Jako záruční list se považuje doklad za odebrané zboží.

Novinky
23. červenec 2018

Zobrazení měřených teplot v internetu.
Číst více

16. červen 2016

Řídící jednotka do koloběžky.
Číst více

Kontakt

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat, na Vaši otázku se budeme snažit co nejrychleji odpovědět.